ir ke kermissfeer uit het dorp verdwenen is. Ongetwijfeld een punt dat betrokken zal worden bij de bespreking met de wethouder omtrent toekomstig kermisterrein. Zoals bekend zal dit gesprek op verzoek van Gemeente in voorjaar 1991 plaatsvinden. Uit het dorpsradenoverleg wordt vernomen dat normaliter in de eerstkomende jaren nauwelijks premiewoningen gebouwd zullen worden op de kerkdorpen. Er zijn nauwe lijks bouwkavels beschikbaar; vooral door de thans geldende voorschriften o.m. stankcirkels als uitvloei sel van gevestigde bedrijven in de dorpskern. Er is een nieuwe nota op komst inzake bebouwing in het buitengebied in verband leegstand van bedrijfsgebouwen door bv. bedrijfsbeëindiging. - Per 6 november a.s. zal de nieuwe dorpsraad geïnstal leerd worden. - Overwogen wordt om "HET BOLWERK" te verplaatsen naar het dorpsplein. Uit de vergadering wordt opgemerkt dat met een aangepaste aanplant ter plaatse "HET BOLWERK" ook beter tot zijn/haar recht zou kunnen komen. - Volgende vergadering: 6 november a.s.; Allemanscafe o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o n-lmwiie C t'ixxilió ie£a Concert- en toneelavonden. ^Op zondag 4 en maandag 5 november zijn de jaarlijkse concert- en toneelavonden van de Harmonie en de Vlas bloem. Graag willen wij iedereen hiervoor uitnodigen. De leden en donateurs hebben gratis toegang tot deze avon den. Voor anderen bedraagt de entree f 6, Tevens willen wij U verzoeken om tijdig aanwezig te zijn; het programma begint om 19.45 uur. Voor het programma verwijzen wij U naar elders in dit blad. Langs deze weg willen wij ook allen bedanken voor hun bijdrage aan de donateursaktie Donderdag 1 november: 18.45 uur. Repetitie leden jeugdorkest bij Euterpe. MUZIEKVERENIGING OOSTRUM-VENRAY 5

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 5