Red Arrows SVCB Swaghoven 2 - Franssen Keukens We-Je-Be 1 - Stand Punten Pinfall 1. The Strikers 4 punten 2380 2. De Treffers 4 punten 2362 3. We-Je-We 3 punten 2538 4. Red Arrows 2 punten 2542 5. S.V.C.B. 2 punten 2380 6. Franssen Keukens 1 punt 2307 7. B.T. Velico 0 punten 2235 8. Altijd Raak 0 punten 2174 2 3 En bet hoe was het gesteld in de tweede klasse, hoe verging de "grote jongens" die zo lelijk afgezakt zijn. Oud Meerlo moest aantreden tegen Hit Miss het verschil tussen de games was steeds zeer klein doch twee maal in het voordeel van Oud Meerlo de derde game werd wat ruimer gewonnen door Hit Miss en het puntentotaal was precies gelijk, doch Jo ging de scores nog eens na, en ziedaar een puntje te weinig genoteerd dus samendelen. Club Up liet zich in de eerste game schijnbaar verrassen door de Scores (6 pins verschil) en trok dit recht door de volgende twee met ruime meerderheid te winnen om een 3-1 overwinning te laten aantekenen. U.C. de Steeg tegen Golden Wonder en ze verloren de eerste, sensatie of niet, het verdere verloop van de wedstrijd zou dat uitwijzen. Harold Michiels en Math van Dijck konden moeilijk in hun spel komen en hun scores waren dan ook beneden hun peil, desondanks wisten ze de volgende twee games te winnen en voldoende totaal te scoren voor een 3-1 overwinning. De Sigma's brachten er echter weer niets van terecht, tegen BLS Close Encounters wisten ze niet meer dan 1 punt te bemachtigen. Bart den Burger wist schijnbaar zijn medespelers zo te motiveren dat er goed gescoord werd, daar hadden de mannen van de Sigma's (waarvan er overi gens ook enigen ver beneden hun normaal gemiddelde speel den) geen antwoord op en de winst ging met overtuiging en verdiend naar Close Encounters. Hoogste game: Tiny Janssen 207 Hoogste serie: Jan Weiten 388 24 m

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 24