Overloon, maar bij ons gingen ze er niet in, en zodoende geven we het licht de schuld. Maar niet getreurd, beste fans, als jullie dit lezen hebben we al 'n oefenpartij gespeeld met kunstlicht. o- o- o- o- o- o- o~ o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- HOI OOSTRUM Zaterdag moesten wij om 12.15 uur op de fiets naar Wans- sum. Toen we daar kwamen, zetten we onze fietsen in het rek en gingen naar ons lokaal en toen we ons om hadden gekleed gingen we ons even intrainen en toen begon de wedstrijd. Wanssum had de aftrap. Er stond niemand reser— want we waren precies met elf spelers dankzij Mark Broeren. In de eerste helft bleef het 0-0 (0-0). In de tweede helft stond er weer niemand reserve. We begonnen goed en het bleef nog een tijdje 0-0 (0-0). 4 Minuten voor tijd verdraaide Sjoerd zijn knie dus gingen we met 10 man verder en door een vrije trap maakte Wanssum na ongeveer 2 minuten er 1-0 (1-0). Toen was het afgelopen, we gingen ons douchen en naar huis. Sjoerd moest bij Coen achter op de fiets en Ron moest de fiets van Sjoerd meenemen. Net toen we van het sportpark afkwa men, kwam de Dl van Oostrum er aan in de auto die hadden meer geluk gehad dan wijwant ze hadden gewonnen met 13 1. Coen zei dat ze moesten stoppen want dan kon Sjoerd met de auto mee. Toen de rest weer een eindje weg waren gefietst viel Ron Pelzer met Sjoerd zijn fiets op de grond (mijn fiets lag onder, dus had weer wat te lijden). Toen we eindelijk in Oostrum kwamen gingen we naar huis. Groeties de onbekende P.S. Mark bedankt. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- 19

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 19