doelpunt maar we misten het afwerken op goal. Wittenhorst probeerde alles om de gelijkmaker te maken maar dat lukte ook niet want de verdediging hield alles achterin dicht. Maar Oostrum zette door zodat Ben Vul- lings 2-0 scoorde in de 32e minuut. Toen was het rust. In de tweede helft begon Wittenhorst harder te voetballen zodat ze veel vrije schoppen tegen kregen. In de tiende minuut moest Jurgen het veld verlaten door een gemene overtreding van een speler van Wittenhorst zodat we met tien man verder moesten spelen. Oostrum hield echter stand achterin, maar de tegenstander werd sterker maar het was te laat voor hen want het eindsig- naai klonk. De Oostrumse spelers waren zo nat maar dat kwam niet \/an het zweten maar door de regen die er uit viel op deze dag. Maar we hebben gewonnen zonder een aantal spelers zoals de Torjager en Martien. Kruimel o- o~ o- o- o— o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o~ o- o- o- o- o-o-o- VETERANEN OOSTRUM Afgelopen zaterdag weer eens 'n moeilijke wedstrijd voor onze oudjes. Niet zozeer door de tegenstander maar ook omdat het licht aan moest. Of het nu kwam door de vele schaduwen of omdat we onze dag niet hadden, het liep niet zo goed als normaal en daardoor veel balverlies. Over- loononze tegenstander, voetbalde dan wel iets beter maar ook zij kregen geen echte kansen. Dat ze toch tot scoren konden komen lag meer aan Oostrum. Want de eerste treffer van Overloon was 'n hoog schot waarvan iedereen dacht dat hij over zou gaan, dus ook onze doelman, viel precies onder de lat; 1-0. De tweede treffer rook niet alleen naar buitenspel, hij stonk ernaar, maar ja als er niet voor gevlagd wordt kan men doorlopen naar het doel en in eerste instantie was Mat de gelukkige maar ook hij kon de 2-0 niet voorkomen. Het derde en laatste doelpunt was !n voorzet die door onze laatste man op de borst opgevangen werd maar toen rolde de bal richting doel en wel niet zo geniepig dat hij onhoudbaar werd, 3-0. En Oostrum dan zal je je afvra gen, deden die helemaal niets? Jawel, we hebben ook mooie kansen gehad eerlijk gezegd vele mooiere als die van 18

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 18