kwam zei hij dat we met de trein gingen. En net toen Coen een paar spelers naar het station had gebracht kwam Luc Duyn er met de auto aanrijden en zei tegen Coen dat we niet met de trein konden want we hadden te weinig volwas senen, en Luc zei dat we maar met de auto moesten gaan. Gelukkig volgde Coen, Luc zijn "Wijze" raad op en gingen we met de auto. Onderweg kwamen we Ron nog tegen die ging wel met de trein want we hadden geen plaats meer in de auto's voor hem. Toen konden we eindelijk vertrekken naar Volharding (Vierlingsbeek). Toen we daar kwamen hadden we ons net omgekleed en konden we beginnen met de wedstrijd (Tom Janssen stond reserve)Coen had aan de keeper van Volharding beloofd dat als hij geen goal door zou laten, hij een cola kreeg. We waren al een paar minuten bezig toen Tom Janssen werd gewiseld door Mark van Dijk. De tweede helft was het nog steeds 0-0. Toen ging Frank eruit en Mark er weer in. Later werd Maikel eruit gehaald en kwam Frank er weer in. De laatste paar minuten maakte Volharding (Vierlingsbeek) een goal (1-0). Later werd er afgefloten dus hadden we met 1-0 verloren. De keeper van Volharding (Vierlingsbeek) kreeg na de wedstrijd, zoals afgesproken een cola van Coen. De spelers die bij Luc Duyn in de auto zaten moesten opschieten, want Luc moest gaan verven. Toen gingen we weer naar huis. Groetjes de onbekende. DORPENTOERNOOI (INDOORTENNIS) 1990 Het indoortennistoernooi zal dit jaar gehouden worden op 4 november, (wederom) in de sporthal "de Maaskant" te Bergen Er zal vanaf 9.00 uur tot 18.00 uur op 5 banen kunnen worden gespeeld. De kosten hiervan bedragen (45 speeluren a f. 16,00 f. 720,00. Men kan zich zowel alleen als met partner inschrijven voor het spelen van een dames-, heren- en/of mix dubbel bij de vereniging waarvan men lid is. Het inschrijfgeld bedraagt f. 10,00 p.p. 16 TENNISVERENIGING OOSTRUM w

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 16