mislukte, maar wat hij mankeerde horen we volgende week wel want de wedstrijd was afgelopen, dus hebben we hem laten liggen. Zo, nu hebben we een keer gelijk gespeeld en een keer gewonnen Nu nog een wedstrijd die we verloren hebben en dit is toevallig afgelopen zaterdag gebeurd en wel tegen Wans sum. Het begon allemaal anders als de vorige wedstrijden, nu was het Wanssum die de eerste kansen kreeg, ging de eerste prachtige kans nog over het doel, de tweede was helaas raak; 1-0. Hier bleef het niet bij want de "one man show" van de man in het zwart zorgde voor de 2-0 achterstand. Oostrum was hierdoor mentaal wat aangeslagen en het duurde even voordat iedereen z!n gal had uitge spuugd Hierna ging het beter lopen en konden we gaan bouwen aan de "anslus" treffer. Deze eerste echte treffer (volgens Chris) liet niet al te lang op zich wachten en kwam op naam van Jan Mulder die de bal, net voor de voeten van een verdediger, in het net wist te werken. Nog voor de rust kwamen we op gelijke hoogte, dit keer was Huub Emonts de gelukkige. Na de rust probeerde Oostrum van alles om op voorsprong te komen maar dat lukte helaas niet. Wanssum bleef gevaarlijk met z'n twee dravers op de buitenposten en de opkomende middenvelders en bij een hoekschop duwde Peter v.d. Burgt zo'n halfspeler op de goede plaats om het derde doelpunt in te koppen. Verder kwam Wanssum ook niet want zelfs een schot in de kruising werd door doelman Jan de Bruin uit het doel getikt. De laatste vijf minuten waren voor Oostrum. Eerst was het Alex Verstegen (wie anders) die geblesseerd het veld moest verlaten (nu konden we hem niet laten liggen), en even later was het Peter v.d. Burgt die een voorzet van Jan Custers net overtikte (zachtjes uitgedrukt). Hier bleef het bij HOI QQSTRUM Zaterdag moesten we een vriendschappelijke wedstrijd tegen Volharding (Vierlingsbeek). We zouden om 11.15 vertrekken maar we hadden geen vervoer en toen Coen er aankwam ging hij naar Ron maar die was gisteravond te laat thuis gekomen, dus sliep hij nog. Toen Coen terug- 15

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 15