OOSTRUM 4 - CASTENRAY 4 (0-0) 3-0 Oostrum heeft de klap van vorige week goed verwerkt. Tegen Castenray werden weer de volle 2 punten gepakt. Oostrum begon goed en de Castenrayse verdediging had moeite de zaak dicht te houden. De aanwezige kansen werden echter niet benut. Oostrum kon echter niet volle dig op de aanval spelen want de uitbraken van Castenray waren snel en gevaarlijk. De Oostrumse verdediging gaf desondanks weinig tot geen kansen weg. Daar ook Oostrum niet scoorde (het houtwerk stond in de weg) was het na de r^vle 43 minuten dan ook 0-0. fNa de rust hetzelfde beeld. Oostrum valt aan en Castenray countert. In de 53e minuut breekt Paul Janssen de ban. Met een schitterend schot vanaf 20 meter treft hij doel; 1-0. Castenray moet nu komen en Oostrum kan op de counter spelen. Oostrum krijgt goede kansen maar het duurt tot de 71e minuut tot er een benut wordt. Een een-twee tussen Toet Poels en Edwin Broeren brengt laatstgenoemde alleen voor de keeper, hij passeert de doelman en diens voorzet of schotje wordt door Toet Poels binnen getikt; 2-0. Castenray gooide alles naar voren maar werd zelden ge vaarlijk. Oostrum wel. Na enkele kansen gemist te hebben (niet ik), trof Toet Poels uit een voorzet van Edwin Broeren met een fraaie kopbal nog een keer de roos; 3-0. Oostrum had met nog hogere cijfers kunnen winnen maar het manco van het 4e kwam weer bovendrijven namelijk: het niet kunnen afwerken. Volgende week tegen Geysteren 3. Echter zonder onze reserve libero en onze leider. —Herman Jeuken wilde ik nog bedanken voor zijn getoonde inzet. Ron Cornelissen gaf zijn prestatie van de 2e helft aan d.m.v. een eigen shirt-reclame, volgens zijn eigen zeggen wel te verstaan. Torjager 13

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 13