Vanuit de basisschool. - Alle ouders hebben onlangs een brief ontvangen waarin om hun medewerking is gevraagd bij het verstrekken van leerlingengegevensDit i.v.m. een verdere automatise ring van de leerlingenadministratie. Indien u de ingevulde en ondertekende formulieren nog niet aan een van uw kinderen heeft meegegeven verzoeken wij u dit z.s.m. te doen. - M.b.t. het maken van groeps- en individuele foto's van kinderen hebben wij vooral op verzoek van de ouders een aantal wijzigingen aangebracht: Individuele foto's worden elk schooljaar gemaakt van de kinderen van groep 2 en 6. (Voorheen groep 1 en 2). Groepsfoto's worden van elke groep gemaakt. Het fotograferen geschiedt in juni omdat dan vrijwel alle 4 jarigen zijn ingestroomd en de groepen com pleet zijn. Omdat de kwaliteit van de foto's en de afwerking van de bestellingen te wensen overliet, oriënteren wij ons momenteel op andere mogelijkheden. Uiteraard zal hierover overleg plaatsvinden met de Oudervereniging. - De voorlichtingsavond over het Voortgezet Onderwijs is vastgesteld op woensdag 24 oktober. De kinderen van groep 8 en hun ouders worden hiervoor nog uitgenodigd. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o - o- o- o- o- o- o- o 10 jaar AOSTRUMSE ZANGKOMPENEEJ "OERETOE". Op zondag 23 sept. a.s. viert de Aostrumse Zangkompeneej "Oeretoe" haar 10 jarig bestaan. Tevens wordt dan het feit herdacht, dat op 27 mei j.l. 'n eerste prijs werd behaald in de afdeling C te Weert-Boshoven Gaarne nodigen wij u uit, dit feest bij te wonen. We beginnen deze feestelijke dag met het zingen van de H. 8

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 8