Sinds de onderdrukking van deze ziekte kon het Fonds zich ook gaan richten op andere, niet minder verwoestende, aandoeningen van het centrale zenuwstelsel, waartegen helaas nog geen vaccins of andere remedies bestaan. Deze ziekten zijn, naast polio: - multiple sclerose - bepaalde spierziekten - spasticiteit - spina bifida - ziekte van Huntington - ziekte van Parkinson. ijdens deze week gaan tienduizenden collectanten geheel belangeloos langs de deuren met de bekende oranje bussen, en collectezakjes. Help het Prinses Beatrix Fonds, opdat het de zon weer kan laten schijnen voor deze medemensen. Meer dan een op de tweehonderd... Geef aan de deur of stort uw bijdrage op giro 969 t.n.v. het Prinses Beatrix Fonds, Den Haag. 't Gevraagd Peuterleidster!!! 3 Wij zijn op zoek naar een enthousiaste peuterleidster die ^ïet leuk zou vinden om samen met peuters van 2 tot 4 jaar te knutselen, ontdekken, spelen en te leren. Het is de bedoeling om samen met de andere leidster op dinsdagmorgen en donderdagmiddag de groep te begeleiden. Heeft u vragen of wilt u graag inlichtingen dan kunt u bellen met Els Kursten: telefoon 10745. Schriftelijke sollicitaties kunt U binnen 10 dagen wenden aan: E. Kursten (voorzitster), Stationsweg 201, Oostrum. Bestuur peuterspeelzaal 11 Rommelhofke Oostrum. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o-- o- o~~ o- o- o- o— o- o- o- o- o- o- o—o- o- o- o O-O"" o- o~~ O- O- O- O- O- O- O"" O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- o- O- O- O- O- O- O 7

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 7