het vijfde al tijden ten toon spreidt, stijgt het toe schouwersaantal elke week met zo'n 100%. Dit is op zich hardstikke mooi, zij het niet dat de stijging deze week vooral door het vrouwelijke deel van de mensheid werd veroorzaakt. Om een lang verhaal kort te maken (en Henk weet dat het een lang verhaal is) schrok Le daar zo van dat hij zijn vlag liet vallen. Maar dat was niet zo erg want hij heeft hem weer opgepakt. We gaan langzaam af sluiten. Dit echter niet zonder de vaste rubriek "En wat er verder opviel". Twee dingen sprongen eruit: - Je' ziet er met de week jonger uit. Gefluisterd werd dat dit komt omdat hij sinds kort jonge in plaats van de oude jenever op zaterdagavond drinkt. - Er meteen werk aan de winkel is voor onze haptonoom. Ton is namelijk bezig te peilen hoe hoog de stakingsbe reidheid in het elftal is. Er is enige onrust ontstaan over het gerucht dat Marco van Henk van de kapper, zwaar wordt betaald omdat hij in het eerste speelt. Hierover volgende week meer. Zondag uit tegen Swolgense Boys. Vroeg maar op tijd. U hoort hierover meer, De Schrik van Oostrum. VETERANEN OOSTRUM. Iedere week, als het weer het toelaat, spelen de vetera nen 'n wedstrijd. En niet alleen tegen verenigingen die we kennen uit de senioren-kompetitie, maar ook tegen teams uit b.v. Brabant. Zo ook afgelopen zaterdag, toen we moesten aantreden tegen Excellent uit Oploo. Het was bekend dat dit geen gemakkelijke tegenstander was, maar toch was het Oostrum dat in het begin de wedstrijd dic teerde en het was ook Oostrum dat de leiding nam. Het begon allemaal bij Ruud Zeelen die Huub Emonts de diepte Geef ons de volle vijf Dan krijgt U van ons 5 loten voor vijf gulden. Donderdag 27 september 1990, rond 18.00 uur. Korfbalvereniging Oostrum 14

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 14