ballen in waren gegaan, stonden we opeens met 5-2 voor. Met dank aan Willy die met de nodige safes zijn hok schoonhield. Vooral Victor was hier blij mee. Zijn terug speelbal was weliswaar de mooiste pass van de wedstrijd, maar hij moet nog leren dat resultaat boven schoonheid gaat. Pot'32 maakte nog wel 2 doelpunten maar dat kon de pret niet drukken: 5-4 gewonnen en nog steeds koploper. Theoretisch zijn we zelfs al kampioen. Verder viel het op dat Jac zijn sliding aan de rechter- zijlijn inzette om de bal aan de linkerzijlijn weg te glijden, dat Je gladgeschoren ging douchen en dat Rene denkt dat we 3 uit 3 hebben. Zondag mogen we weer. 10 Uur mensen! Komt het toch eens zien! De Schrik van Oostrum. Veteranen Oostrum. Iedereen kent bepaalde hoogtepunten in het leven. Zo is b.v. voor een voetbalelftal het behalen van een kampioen schap zo'n hoogtepunt. Dit is echter niet weggelegd voor veteranen omdat die geen kompetitie spelen. Deze zoeken hun hoogtepunten dus ergens anders zoals het winnen van een internationaal toernooi. Voor Oostrum was dit de afgelopen jaren alles te hoog gegrepen, zodoende is het winnen van 'n enkele wedstrijd al uitgegroeid tot 'n hoogtepunt. Met deze instelling gaan we er iedere keer weer tegen aan en de afgelopen weken zaten we dicht tegen 'n overwinning aan, maar de ene keer zat de man in het zwart ons dwars en de andere keer de man in het doel en ons gehaast spel. Kermiszaterdag moesten we het weer eens gaan proberen en wel tegen Excelsior. Oostrum nam meteen het heft in handen en met leuke aanvallen werd geprobeerd de openingstreffer te forceren. De tegenstander bleef echter gevaarlijk met zijn snelle counters en uit een van deze doorbraken kon onze voorstopper inkoppen 0-1. Oostrum, toch wel gewend aan een achterstand, bleef door voetballen en vlak voor rust was het Jan de Bruin die uit een hoekschop de gelijkmaker in kon koppen. Na de rust weer een sterker Oostrum, al kregen we niet zoveel kansen als de week tevoren tegen B.V.V.maar ook deze keer leek het niet te willen lukken. 18

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 18