V.V.O. Oostrum 1 - Merselo 1 2-2. Deze zondag in Oostrum stond in het teken van de kermis en de ontmoetingen tussen Oostrum en Merselo. In de vroege morgen gaf het tweede elftal al het voorbeeld door in Merselo van het tweede elftal van Merselo te winnen, 's Middags was het dan de beurt aan de eerste elftallen van beide dorpen, maar nu in Oostrum. Ondanks de kermis wist Oostrum toch goed voor de dag te komen, maar Merselo ^wist ook goed party te geven zodat de strijd gelijk opging. Na een half uur had Oostrum een licht veldover- wicht dat ze in een doelpunt wisten uit te drukken. Een knappe voorzet van Piet Selten werd goed ingetikt door Hans Wilmsen. Men dacht nu al dat dit de ruststand zou zijn, maar Merselo wist net voor de pauze nog terug te komen tot 1 -1. Ook na de rust gingen beide ploegen gelijk op. Merselo was hierbij de gelukkigste ploeg omdat ze een doelpunt kregen toegekent waaraan vooraf een overtreding was begaan. Ook kregen ze nog een penalty die zeer dubieus was, maar deze werd door Mickel Edwards op een zeer fraaie manier gestopt. Oostrum bleef op de gelijkmaker jagen en gaf niet op. Dit werd 5 minuten voor tijd beloond met de zeer verdiende goal gemaakt door weer Hans Wilmsen. Oostrum heeft dus weer 1 punt verdiend en moet a.s. zondag aantreden tegen het goed draaiende B.V.V. Verslag Oostrina 5 - TOP823 3. Het ging goed totdat ze met eikels gingen gooien. Bert werd geraakt en moest de bijl erbij neerleggen. Twee weken aan de kant zijn de voorzichtige voorspellingen. Voordeel is dat Bert nu vanaf de zijlijn kan teruggooien. Herman en onze rechtsbuiten (waarvan beweerd wordt dat zijn hond er hetzelfde tempo op nahoudt als hij) hadden maandag hoofdpijn. Zij werden geraakt tussen de oren door een projectiel waar we allemaal zoveel gein aan beleven. Toch was heel Oostrum 5 daar blij mee. En je weet het, koppen telt dubbel. En omdat er daarvoor ook nog wat 17 VOETBALVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 17