Maar om actief te kunnen blijven, zijn er mensen nodig die helpen met het werk binnen onze groep. Wij doen daarom een dringend beroep op mensen van alle leeftijden die ons een warm hart toedragen en over enige vrije tijd beschikken om actief mee te werken binnen onze groep. Dit is niet vrijblijvend! Eenmaal in de drie weken, op maan dagavond, houden wij een vergadering waarin alle activi teiten worden afgesproken en deeltaken worden vastge steld. U wordt geacht bij die vergaderingen aanwezig te zijn. Na een inwerkperiode gaat U meedoen in een van onze subgroepen met werk dat aansluit bij uw interesse en mogelijkheden. Een uitdaging voor u? Misschien wel, maar dan een uitdaging die u in staat stelt zeer direct iets te doen voor medemensen die buiten hun schuld in nood verkeren, dikwijls mensen die zelf bewust iets wilden doen voor anderen. Kom ons helpen! Het is nodig! U kunt voor inlichtingen bellen naar: C. Hoedemaekers tel. 04780 - 84479. Geef ons de volle vijf Dan krijgt U van ons 5 loten voor vijf gulden. Donderdag 27 september 1990, rond 18.00 uur. Korfbalvereniging Oostrum T ADOR ADOR ADOR ADOR ADOR ADOR Beste jongens en meisjes, zoals je hier kunt zien hebben de balonnen dit jaar wel hoog maar niet zover gevlogen. Misschien zijn we wel iets te vroeg geland omdat het eigenlijk te warm was om te vliegen. Toch kwam de ballon van Noortje 233 km ver weg van Oostrum. En die van Judith kwam slechts in BroekhuizenvorstDaar hadden ze het kaartje gevonden op de tennisbanen. Misschien hebben ze de ballon wel met een tennisbal geraakt en is hij toen van schrik uit de lucht gevallen. Als er nog kaartjes niet zijn ingeleverd, dan kan dat nog steeds op de beken de adressen. 13 nieuws

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 13