3 nov Oud papier ophalen, Harmonie. 5 nov. Toneel- en concertavond, Harmonie. 5 nov. Middagdemonstratie "snoeien om het huis" L.V.B. 6 nov Schilderen met de natuur O.V.B. 9 nov Jaarvergadering de Karklingels. 11 nov Liedjesmiddag "de Karklingels". 13 nov. Spellenavond L.V.B. 17 nov Concert te Helenaveen, Harmonie. 17 nov. 2x11 Vorstenraad in Venray. 18 nov Indoortoernooi T.C. 18 nov BCL-treffen Melick. 24 nov St. CaeciliavieringHarmonie. 25 nov Intocht St. NicolaasHarmonie. 27 nov St. Nicolaas-avond O.V.B. 28 nov Lezing "leefbaarheid van de vrouw op het platteland" L.V.B. 8 dec Oud papier ophalen, Harmonie. 15 dec Super-Kien Avond t.b.v. de Harmonie. 16 dec Cyclecross T.W.C. 18 dec Kerstviering O.V.B. 18 dec Kerststukjes maken L.V.B. 20 o-< dec d-o-o-o-< Kerstavond L.V.B. d-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o -o Beste raensen van Oostrum, Zoals U al eerder in dit blad hebt kunnen lezen, komen 2 wij a.s. zaterdag weer bij U langs. Voor een schappelijk prijsje komen wij U dan een bosje bloemen aanbieden. Het is al voor het vijfde jaar dat we dit doen en het is ieder jaar nog een groot succes gewor den, daarvoor onze hartelijke dank. Ook dit jaar hopen wij dat dit zo zal zijn. U kunt dan met de kermis (en nog lang daarna) genieten van een bosje fleur in huis. We hopen er dit jaar voldoende in te kunnen kopen zodat we niemand over hoeven te slaan. Om half twaalf starten we, dus rond het middaguur kunt u ons verwachten. Alvast bedankt. Aostrumsezangkompeneej "Oeretoe" o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o 4

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 4