Zaterdag 8 september: 18.30 u. deelname tamboerkorps aan drurafestival te Meterik. Zondag 9 september: Eikenhofkapel Kermis fr'ühsc hoppen Woensdag 12 september: 18.30 u. repetitie leerlingen tamboerkorps. 19.30 u. repetitie tamboerkorps. 21.00 u. repetitie orkest. OO- O- O- O' O- O— 0~ O— O- O- O' O' o- o— O- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- O- O' Op zondag 2 september a.s. wordt in de kring Venray voor de vijfde maal de oogstdankviering gehouden. Deze viering vindt plaats in Castenray, op een grasveld aan de Mat- thiasstraat, nabij het gemeenschapshuis de Wis en begint om 10.30 uur. Bij minder goede weersomstandigheden wordt uitgeweken naar de parochiekerk. De organisatie is dit jaar in handen van de LLTB en de LVB uit Castenray. Aan de viering geven verder hun medewerking: Fanfare "Dorpsklank"kerkelijk zangkoor en het dameskoor allen uit Castenray. Als thema is gekozen "De aarde waarop wij samen leven". De opbrengst van de kollekte is bedoeld voor de aankoop van "Osseploeg" voor het ontwik-^ kelingsprojekt in Zambia. Na afloop bestaat de gelegen heid om een kopje koffie te drinken. Donderdag 20 september is weer ons jaarlijks uitstapje. We vertrekken om 8.00 uur en hopen om 21.00 uur weer terug in Oostrum te zijn. Op de heenweg stoppen we in Hechte 1 (België) om een bonbonzaakje te bezichtigen en koffie te drinken. Daarna vertrekken we naar Brussel waar we tot 15.00 uur vrij zijn om te winkelen. Daarna gaan we o.l.v. een gids Brussel bezichtigen. Om 17.00 uur ver trekken we vanuit Brussel naar Someren (Nederland) voor het diner om daarna weer richting Oostrum te keren. limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. 8 geslote0

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 8