dit wonderlijk gebeuren op 4 juli vooraf. En toch over stijgt het nog alle verwachtingen. Het overweldigt je - het maakt je een ogenblik sprakeloos om zoveel geluk: ons kind, onze zoon. Tegelijkertijd heb je naast je blijdschap toch ook iets van groeiende verwondering gevoeld om zoiets geweldigs, zoiets moois. Deze gedachten vond ik terug in de heerlijke tekst op het geboortekaartje van LUUK. "Ons geluk... is met woorden niet uit te leggen, maar wij hopen het door de jaren met liefde te zeggen". Voor ouders, die de komst van een kind nog altijd zien als een geschenk van God en als vrucht van wederzijdse liefde, zijn kinderen hun grote, kostbare rijkdom. En daarom mag LUUK er ook vanzelfsprekend op rekenen dat hij met de grootste zorg omringd zal worden. Zij willen hun kind dan ook alles meegeven wat het leven verrijkt en dat is op de eerste plaats het geloof. De doop van LUUK, onder de namen Luuk, Jacobus, Gerardus Josephus, is voor hen dan ook vanzelfsprekend. Door die doop willen zij hun dank uitspreken tegenover God, de Schepper van alle leven, en tegelijk hun verant woordelijkheid op zich nemen: duidelijke, liefdevolle wegwijzers te zijn naar een gelukkig toekomst voor LUUK; hun kind op te voeden voor en naar God. Gelukkige kinderen die gelovige ouders hebben, die zich laten leiden door Gods inzichten en bij God kracht zoe ken Want zoals je het leven van anderen krijgt, zo krijg je ook het geloof van anderen; en van wie zijn kinderen meer afhankelijk dan van hun ouders. Sjef en Tiny, van harte proficiat met jullie eerste kind,A met jullie zoon Luuk, een kostbaar geschenk. Moge LUUK jullie gelukkig samenzijn nog versterken en moge LUUK zelf een heerlijke, gelukkige toekomst tegemoet gaan Ook wij roepen LUUK een hartelijk welkom toe in onze parochiegemeenschap met onze beste wensen voor jullie allen Uw pastoor. 6 O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 6