Vergadering pleit dan ook voor verplaatsing in 1990 bij de Oude Watermolen. Wij zullen dit bespreken met de Gemeente. Om misverstand te voorkomen wordt door de vergadering duidelijk gesteld, dat wij geen bezwaar hebben tegen KERMIS op dorpsplein; wij willen echter waarborgen voor herstel van eventueel aan te brengen schade. Naar onze mening is het b.v. niet toelaatbaar dat vrachtwagens dwars over het aangelegde voetpad rijden. Hierdoor ontstaan onherstelbare verzakkingen. - in dorpsradenoverleg kreeg de uitbreiding van kabelte levisie veel aandacht; in Oostrum speelt dit niet meer. Wel wordt vastgesteld dat de maandlasten behoorlijk gestegen zijn sinds de eerste aansluitingen. Op de voor lichtingsbijeenkomst destijds werd gesteld dat een even tuele stijging alleen maar kon plaatsvinden in het varia bele deel van het abonnement. Gezien de verhogingen (procentueel) lijkt het erop dat er een verschuiving tussen variabele en vaste kosten heeft plaatsgevonden. - besloten wordt een oproep te plaatsen in Oostrums Weekblad voor aanmelding van kandidaten voor de dorpsraad nieuwe samenstelling in november 1990.; - zowel spiegel als reclamebord aan de Stationsweg op het terrein van de Tuinbouwvereniging worden opgeknapt. Waarschijnlijk zal er een plattegrond van Oostrum ge plaatst worden met bedrijveninformatie - deelnemers aan de Kennedymars hebben in Oostrum dit jaar veel bekijks gevonden; er waren enkele gezellige terrasjes ingericht. Dit wordt positief beoordeeld. - vernomen wordt dat Oostrum weer een nieuwe vereniging rijker is, namelijk: de ALD Prinsenvereniging; - volgende vergadering op dinsdag 10 juli in Allemansca fe ii r> dorDsraac /i/erkcomife oos

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 11