Samenvatting van de vergadering van WERKCOMITÉ OOSTRUM, welke gehouden werd op 10 april 1990. - Oostrum zal zelf aan moeten geven welke werkzaamheden moeten gebeuren aan speelterrein en speeltoestellen nabij Oude Watermolen. Tevens zal een begroting moeten worden ingediend. Werkcomité zal overleg plegen met buurtver. de Aide Beek; - aangedrongen wordt op aanbrengen van beplanting rond het gebouw "De Oude Watermolen"; - MevrA. Kessels-Duijkers zal worden voorgedragen voor herbenoeming als bestuurslid van Gemeenschapshuis op voordracht van Werkcomité"; zittingsduur 3 jaar; - kennisgenomen wordt van een brief inzake woningbouw op de kerkdorpen; - wij ontvingen bericht van wijziging kengetallen met telefoonnummers in de Gemeente Venray i.v.m. invoering van een netnummer per 1-1-1991. Wij vinden dit een goede zaak. Gevraagd wordt of de houders van kengetal 04784 (een vijftal gezinnen) ook onder kengetal Venray gaan vallen. Wij zullen hierover met Gemeente, waarvan wij de brief ontvingen, kontakt opnemen - de agenda van de kommissievergadering Ruimtelijke Ordening maakt o.m. melding zandafgraving en - afvoer in verband uitbreiding en aanleg visvijver aan de WanssumsewegStaande de vergadering wordt vernomen dat deze werkzaamheden uiterlijk 5 jaar in beslag zullen nemen. Enige zorg wordt uitgesproken ten aanzien van verkeersoverlast als binnen zo'n klein gebied zowel zandafvoer plaatsvindt van zowel uitbreiding visvijvers dorDsraoo /Kerkcomire oosrrum

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 3