Damesteam Leidster: Mariet Swinkels. Christel Arts, Silvia Claassen, Mirjam Janssen, Ingrid Lenssen, Judith Linskens, Sharon Linskens, Moniek van de Pas, Loes Swinkels, Sanne Vollenberg, Marcia Zweden. Het damesteam wordt niet in de poule ingedeeld, doch speelt tussen door een onderlinge wedstrijd. De organisatie heeft de teams in vier poules van vijf ingedeeld. Hiervoor heeft een loting plaats gevonden. De leiders van de teams is verzocht voor een tent te zorgen, waarin kleding en andere spullen tijdens het toernooi In opgeborgen kunnen worden. Na afloop kan er gedoucbed worden in een der kleedloka len Het wedstrijd regelement en de indeling van de diverse poules worden volgende week in dit blad bekend gemaakt. Voor de leiders belangrijk deze gegevens te verzamelen. Van de zijde van de voetbalklub is vernomen, dat er enkele jeugdattrakties zullen zijn. Heel Oostrum kan dus aan zijn trekken komen o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o Uitslag Puzzelwedstrijd. In het programmaboekje van de wielerronde had T.W.C. Oostrum een kleine prijsvraag verwerkt. De tien juiste woorden waren: krachttraining koppeltijdrit ploegleider zesdaagse criterium wielrenner sprinters wielerbaan afvalwedstrijd versnelling. Ondanks twee kleine foutjes kwamen er diverse goede inzendingen binnen. Hieruit zijn de volgende drie win naars getrokken die allen een waardebon van "wielerhuis Chris Jeucken" hebben ontvangen. Ine Clarke, Valkenkampstraat 4, Oostrum Jan Kreutz, Westerthienweg 17, Oostrum John Wijers, Helling 3a, Wanssura. o— o- o- o— o- o- o- o- o- o- o— o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o— o- o- o- o 21

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 21