Groep 7 Robert Swinkels Groep 8 Henk Hermsen - Omdat het team het belangrijk vindt, dat kinderen zelf standig moeten kunnen werken en leren zijn wij in april gestart met een cursus Zelfstandig Werken, waarbij aan de vaardigheden van leraren en kinderen wordt gewerkt. Elke les van de cursus bestaat uit een kringgesprek, een activiteit om te oefenen en een nabespreking. Tijdens de cursus worden met de kinderen regels en af spraken gemaakt, wordt geleerd hoe problemen opgelost kunnen worden, hoe je een ander kunt helpen en hoe je met elkaar kunt samenwerken etc. Ook in het nieuwe schooljaar zal het zelfstandig werker? in de aandacht staan en ook een vervolg krijgen. - Belangrijk: op woensdagmorgen 20 juni a.s. hebben de leraren van de school een studiemorgen. In verband hiermee hebben alle kinderen van de basis school dan vrij van school. limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. Maandag 11 juni is er weer een fietstocht. We vertrekken om 19.00 uur vanaf de Rabobank. We fietsen ca. 25 km en iedereen is welkom. Zondag 17 juni is de Sacramentsprocessie. We bevelen onze leden van harte aan om aan deze processie deel te nemen, U kunt dan achter het LVB-vaandel aansluiten. Donderdag 20 september is weer ons jaarlijks uitstapje. We vertrekken om 8.00 uur en hopen om 21.00 uur terug in Oostrum te zijn. Op de heenweg stoppen we in Hechtel in België om een bonbonzaakje te bezichtigen en koffie te drinken. Daarna vertrekken we naar Brussel waar we tot 15.00 uur vrij zijn om te winkelen. Dan gaan we o.l.v. een gids Brussel bezichtigen tot 17.00 uur. Na deze rondrit vertrekken we weer vanuit Brussel naar Someren (Nederland) waar we gaan dineren, om daarna weer richting Oostrum te keren. 12 O—O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- Q-Q-Q- O" O- O" O- O

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 12