0 van. Carmen vond dat maar niets want ze wou ons record 16-0 inhalen, dus ze scoorde weer 2 keer. Het was 8-0. Net voor de rust maakte Loes er 9-0 van. Toen was het rust. Marieke had steken in haar hakken en kon bijna niet meer meespelen. Maar ze wou toch meespelen. Dat was maar goed ook want Marieke speelde heel goed aan. Na de rust was het erg warm geworden en we hadden het allemaal heel heet. Sanne trok zich niets van het weer aan en scoorde. Saskia wou meer en scoorde 2 keer en het was 12-0. Sjouk- je vond 12-0 niet genoeg en maakte er 13-0 van. Toen kwam Loes weer in actie en scoorde weer 2 maal. Het was 13-0. Zo bleef het ook. Na de wedstrijd moesten we strafworpen nemen. We wonnen daarmee met 3-0. Ze werden gemaakt door: Veronique Loes Saskia. Bijna had Kim er ook een gemaakt. Toen kwam iedereen erachter dat we kampioen waren!We kregen allemaal een roos en nog wat drinken. Yvonne en Judith kregen ook een roos omdat ze vaak met ons mee hadden gespeeld. Daarna gingen we naar huis. We hadden ons record wel niet verbe terd, maar we waren allemaal heel blij dat we kampioen waren Groetj es Veronique Aspiranten 2. Aan alle leden, ouders, bestuur en verdere belangstellen den van Oostrum. Op zaterdag 12 mei a.s. om 14.00 uur zal de officiële opening plaatsvinden van de nieuwe kleedakkommodatie van onze vereniging. De opening zal worden verricht door Mevr. Hoppenreijs-de Loo Na de opening zal er een zeskamp worden gehouden bestaan de uit teams van de leden. Om ongeveer 6 uur zal de prijsuitreiking hiervan plaats vinden en hierna is het pannekoeken eten. 22 KORFBALVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 22