engelsportvereniging 't Alvertje*, Oostram f - - Bestuur en leden-sportvissers gaan dit jaar extra aan dacht besteden aan de jeugdleden om plezier en techniek in hun sport bij te brengen. Er zijn jeugdleden en seni orleden die hun contributie 1990 nog niet voldaan hebben. De contributie jeugdleden is f 5,00 per jaar. Seniorleden f 30,00 per jaar. Bankno14.00.03.614 of girono. 51.34.986 t.n.v. 't Alvertje. U ontvangt dan alle visbe- scheiden netjes thuis. Vergunningen ook bij Hay Lenssen,^ Allegrostraat 7, Venray, telf. 87606 en bij Van Grootel Hengelsport Stationsweg in Venray. Het Wanssums Ven Op vrijdag 27 april a.s. om 15.00 uur zal wethouder W. Claessen de spade in de grond steken ter uitbreiding van de visvijver. Dan gaat een lange tijd van voorbereiding in vervulling. Wethouder Claessen heeft daartoe veel bijgedragen en het bestuur van 't Alvertje stelt het zeer op prijs, dat hij nog voor zijn afscheid op 30 april de eerste aanzet wil geven voor de uitbreiding van de vis vijver Het Wanssums Ven aan de Wanssumseweg in Oostrura. Oproep aan de Leden. Gerrit van Sinten vraagt aan de leden hem een handje te willen helpen bij de realisering van de uitbreiding van de visvijver. Hij kan het beslist niet alleen. Telf. 04780 - 85533. Hij rekent op Uw medewerking. fN Uitslagen gespeelde wedstrijden Sen. Oostrum - KCH B JunOostrum - KCH B o- o- O- O- o- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O— O- O- O- O- O- O— O- O- O- O- O- O- O- O 20 KORFBALVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 20