OOSTRUM 4 - OOSTRUM Al: (O-l) 2-2 In dit prestige duel bleef de stand in evenwicht. Werd het le duel verloren, nu was het toch anders. In de le 45 minuten een zeer felspelende Al. Het 4e wist zich niet goed raad met deze felspelende jongens. R. Bonte wist in de le helft op 't randje van buitenspel de score open te breken, 0-1. In de 2e helft kwam 't 4e wat feller voor de dag, maar R. Bonte wist de score toch op te voeren door een pass doeltreffend af te ronden. 't 4e drong nu hard aan, maar de kansen die ontstonden werden vaak door de goedspelende Al-doelman teniet ge daan. Tot 18 minuten voor tijd. Marcel Derks ontving de bal en liet een pegel van plm. 20 meter los, 1-2. Oostrum 4 drong nog meer aan en waren kansen voor beide teams, maar de twee goedspelende doelmannen hielden de stand tot de 90e min. gehandhaafd. Toen nam Conrad v/d Hoogenhof een weggeslagen bal ineens op de slof, 2-2. Dit was tevens de eindstand, wat een goede afspiegeling gaf van een sportieve wedstrijd. OOSTRUM 4 - VOLHARDING 8: (0-1) 3-5 Op zaterdag 21 mei speelde 't 4e een oefenpot tegen Vierlingsbeek 8. Dat beide teams aan elkaar gewaagd waren bleek al snel. Het spel ging goed op en neer en beide teams hadden kansen. Volharding wist ze beter te benutten en ging de rust met een 0-1 voorsprong in, toen een zichzelf vrijspelende Volharding-speler Bram met een schuiver kansloos liet. Rust, 0-1. Na de rust was Oostrum niet meer bij de les en Volharding profiteerde hier goed van, 0-5. Aangezien dit geen juiste uitslag zou zijn geweest, wist Oostrum zich gelukkig goed te herstellen. Een goede actie van Piet Fleurkens liet de bal bij Edwin Broeren belandden en deze kon in 2e instantie scoren, 1 5. Enkele minuten later ging Edwin Broeren goed door, passte op Roland v. Soest en deze tikte binnen, 2-5. Oostrum kreeg weer wat greep op de wedstrijd. Kansen waren er ook. Roland v. Soest ging nu goed door en passte op Eric Graat. Onze Dieter faalde niet, 3-5. Dit was tevens de eindstand. Een goede uitslag, want Volharding was toch iets te sterk voor Oostrum. B.V.L.T. 15

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 15