OOSTRUM 1 KAMPIOEN 2 Wedstrijden voor het einde van de kompetitie is het eerste elftal erin geslaagd om het kampioenschap veilig te stellen. Door de nederlaag die konkurrent T.O.P. leed in Meerlo, was voor Oostrum nog 1 punt nodig. Niet alleen dit punt maar de volle winst tegen Leunen 2 bracht ons in een uitbundige feeststemming. 's Morgens was nagenoeg iedereen in Meerlo naar de wed strijd van T.O.P. gaan kijken, waardoor iedereen wist wat er te doen stond. Voor de wedstrijd waren er enkele met name Jo Dings, vrij gespannen. Hij plaatste Ludo Gommansonze "Kruimeldief" in het doel en als linkerspits. Maar goed dat we dat zelf in de gaten hadden! Na een iets minder begin opende toch Oostrum de score in de 15e minuut. Hans Kessels kon op het Leunendoel afstor men en de bal via de binnenkant van de paal in het doel knallen, 1-0. 5 Minuten later was Marcel Litjens aan het "biljarten". Hij schoot de bal op de paal, de bal kwam terug in het veld tegen een Leuns been aan en belandde zo in het doel, 2-0. In de 40e minuut werd Marco Hendriks vrij gespeeld zodat hij alleen op het Leunse doel kon afgaan. Onze goaltjes- dief benutte deze kans goed en bracht daarmee de stand op 3-0. Tijdens de rust heerste er al een geringe feeststemming, hierdoor bracht de tweede helft niet zoveel op als dat we zelf hadden gehoopt. Ondanks dit werd er toch nog gescoord. Een kopbal van Marcel Litjens kwam onderkant lat en stuiterde op de lijn weer omhoog. Henk van Goch reageerde hier snel op en kon de bal gemakkelijk over de lijn koppen, 4-0. In de 75e minuut scoorde Leunen 2 hun ere-treffer. Een minuut of 5 voor tijd bracht John van Bergen de stand op 5-1. Met een schitterend afstandschot bekroonde hij op deze manier het kampioenschap. Volgende week moeten we naar Tienray om daar tegen T.O.P. te voetballen. Wellicht dat we daar onze voorsprong tot 8 punten kunnen opbouwen. 14

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 14