20.00 uur: Gehele orkest. 22.15 uur: Muziekcommissie Woensdag 2 mei: 18.30 uur: Repetitie leerlingen jeugdorkest. 19.30 uur: Repetitie tamboerkorps Op zaterdag 14 april is Boenma Oostveen met goede resul taten geslaagd voor het examen tamboer-maitreDit examen werd in Weert afgenomen, waarbij ons tamboerkorps aanwe zig was voor het praktische gedeelte van dit examen. Boenma van harte gefeliciteerd. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o AOSTRUMSE ZANGKOMPENEEJ OP DE RADIO De Aostrumse zangkompeneejook wel bekend als "Oeretoe" zal a.s. vrijdag 20 april te beluisteren zijn op de radio. Reeds eerder waren zij te horen op de regionale omroep Limburg. Nu volgt 'n landelijke uitzending via Hilversum In het programma Hobbyvitaminen van de AVRO, zullen twee liederen ten gehore worden gebracht. De uitzending is tussen 8 en 9 uur 's avonds. Tijdens de uitzending zal een van de leden opgebeld worden voor 'n interview. De twee liedjes die gezongen worden zijn de succes-nummers van het concours, waarop zij in 1988 promoveerden, n.l. My Bonny Lass van Thomas Morly en Old Black Joe van S.C. Foster. Aangemoedigd door dit succes is besloten om weer op concours te gaan in Weert. In de afdeling C, vergelijk baar met de eerste afdeling in de blaasmuziek, zullen zij een gooi doen naar nieuw succes. Hieraan wordt momenteel hard gewerkt Mogen zij U begroeten aan de radio, vrijdagavond, tussen 8 en 9 uur bij de Hobbyvitaminen van de AVRO op Radio 2. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o 9 r

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 9