MEERLO 2 - OOSTRUM 1: 2-5 Het in degradatie gevaar verkerende Meerlo bood tegen de koploper Oostrum zeer goed weerstand. Maar 90 minuten waren voor de Meerlonaren te lang om overeind te blijven. Oostrum begon goed geconcentreerd aan de wedstrijd. Dit leverde hen met wat geluk al snel de 0-1 voorsprong op. Een voorzet van Marcel Litjens werd door een verdediger van Meerlo in eigen doel gekopt. Na dit doelpunt liet Oostrum de concentratie een heel eind zakken, waardoor er minder goed gevoetbald werd en Meerlo zodoende kansen kreeg. In de 35ste minuut kon een Meerlo-speler alleen ten koste van een strafschop van scoren af worden gehouden. Achteraf hielp dit dus niet want de penalty werd benut, 1—1. Ongeveer een of twee minuten later kreeg Meerlo een vrije trap, die door middel van een fraaie kopbal ook achter Ludo Gommans in de netten verdween, 2-1. (Zo krijg je in 8 wedstrijden geen goal tegen en dan ineens 2 in 2 minuten; ook een record Oostrum ging dus rusten met een 2-1 achterstand, waar wat aan moest gebeuren. In de tweede helft kwam weer een ge concentreerde Oostrumse ploeg op het veld. Na een kwar tier dacht Harry van Bergen dat hij een goal kon maken, maar hij kon niet naar de bal toe omdat hij werd vastge houden en neergelegd. Penalty. Henri Wilmsen maakte dit karwei vanaf de 11 meter af, 2-2. Daarna was Marco Hendriks weer eens aan de beurt om te scoren, en hoe. Uit "spitzen winckel" wist hij de Meerlo- keeper met een fraaie knal te passeren, 2-3. Nu was het de tijd geworden voor Hans Wilmsen, Ten eerste wist hij de score, zwaar gehinderd, (boeking waard), op te voeren naar 2-4. En alsof dit nog niet genoeg was bekroonde hij zijn prestatie met nog eens een schitterend afstandschot dat precies in de kruising paste, 2-5. Volgende week moet TOP tegen dit Meerlose elftal, als ze hier 1 punt laten liggen kan Oostrum zondag, in eigen huis, tegen Leunen 2 kampioen worden! De moeite waard om dit in de gaten te houden en dan te komen kijken! 13 VOETBALVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 13