Leunen kwam terug tot 1 -2 omdat Clemens aan de noodrem moest trekken door de linksbuiten (met helm onder het shirt) onderuit te halen. De penalty werd helaas voor Bram goed benut. Hierbij bleef het en hadden we verdiend gewonnen. De vacature van laatste man werd door Clemens goed overgenomen, helaas scoorde hij niet. P.S. denk in Paasweekeinde aan vriendschappelijke wedstrijd Hallo jongens, meisjes. 31 maart 1990. Daar ben ik dan weer, zaterdag moesten we voetballen tegen Hegelsom Dl. We moesten spelen om 12.30 u. De eerste helft ging Sjoerd Vollenberg er uit. De eerste goal viel al na 14 sec. Mark Broeren moest keepen omdat Rob Jeuken er uit moest met Maurice en Gijs die zaterdag ook jarig was. Erg goed ging het niet de eerste helft (de tweede heft trouwens ook niet) Op het einde van de wedstrijd was het 0 - 8, we hadden dus dik verloren. Groeten van SJOERD VOLLENBERG. Hallo allemaal. 7 april '90. Zaterdag moesten we uit voetballen tegen Afferden ofwel H.R.C.. We gingen er met de auto heen. We kwamen daar en we konden meteen het kleedlokaal in. Toen we een beetje hadden ingetraind begonnen we. De eerste helft hadden we wind tegen maar daar hadden we niet zo1n last van. Eerst kwamen we met 1-0 achter te staan. In de eerste helft bleef het ook 1 - 1 al hadden we heel wat kansen gehad. De tweede helft ging het niet veel beter want het bleef ook in de tweede helft gelijk. In het begin ging het nog goed maar later niet meer zoToen gingen we douchen en naar huis Groeten van Sjoerd Vollenberg. -0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0- 15

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 15