Hierna werd met het voetballen begonnen, dat, door de reeds geschetste situatie niet bepaald goed was. Doot het harde spel van Melderslo kwam Oostrum nogal gehavend met blutsen en blauwe plekken in het kleedlokaal aan voor de thee In de rust werd de basis gelegd voor het eerste en enige Oostrumse doelpunt. Hiervoor was een taktische zet van trainer Jo Dings noodzakelijk. Hij haalde namelijk Henk van Goch op het middenveld weg en plaatste hem rechts voor om wat meer snelheid in de voorhoede te krijgen. Hans Kessels werd daarom uit de voorhoede weggehaald en op het middenveld neergezet Na ongeveer 15 minuten in de tweede helft kwam deze taktische zet tot uiting. Het was Hans Kessels die op het middenveld door kon breken en de bal op de paal knalde; Henk van Goch was rechts van hem mee gesneld en kon, attent reagerend, de bal over de doellijn tikken; 0-1. Oostrum kreeg nog een paar grote kansen, maar deze werden niet benut. Tegen het eind begon de Melderslose ploeg nog wat druk uit te oefenen, wat een paar kansjes voor hen opleverde. Over het algemeen werd Melderslo 2 niet gevaarlijk meer en was Oostrum de verdiende winnaar van deze wedstrijd. Op paaszaterdag speelt Oostrum de inhaalwedstrijd tegen Meerlo 2. Als Oostrum wint staan ze op dat moment 4 punten los van T.O.P. De wedstrijd in Oostrum tegen Meerlo 2 eindigde echter in een gelijkspel waardoor ook Meerlo 2 voor Oostrum weer een moeilijk tegenstander zal zijn. Leunen 7 - Oostrum 4 1-2. Oostrum 4 behaalde in dit duel een verdiende overwinning. We begonnen de wedstrijd met goed opgezette aanvallen die echter niet doeltreffend afgerond konden worden. Na ongeveer een kwartier spelen was het dan toch zover na een goede combinatie op het middenveld kwam de bal bij Edwin die met een lage schuiver 1-0 liet aantekenen. Tien minuten later werd het 2-0 voor Oostrum. Jurgen kreeg de bal op rechts en bracht Edwin opnieuw in stelling, deze maakte het mooi af met opnieuw een lage schuiver. Dit was ook de ruststand. Na de rust een zelfde spelbeeld. Oostrum sterker, maar verzuimde de voorsprong uit te bouwen door enkele opgelegde kansen te missen. 14

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 14