Het voetbal wat werd vertoond was niet best, weinig agressie en slecht samenspel zorgde ervoor dat Oostrum geen goal klaar kon krijgen. De beste kans van de wed strijd was voor Overloon, maar deze werd niet benut. Hierdoor ontstond de terechte puntentelling in een doel puntloos en matig duel. OOSTRUM 1 - STORMVOGELS 2: 2 - Q Door de zwakke prestatie van vorige week en het feit dat Stormvogels de enige club was die Oostrum tot nu toe had kunnen verslaan, begon Oostrum zeer geconcentreerd aan deze wedstrijd. Ondanks het warme weer liet Oostrum vrij snel voetbal zien waarmee ze Stormvogels verrasten. Het was namelijk al na 10 minuten raak. Uit een vrije trap van John van Bergen kon Marco Hendriks met het achter)hoofd scoren, 1-0. Oostrum bleef goed voetballen waardoor Stormvogels nauwe lijks aan aanvallen toe kwam. De tweede helft begon zoals de eerste helft eindigde, Oostrum nam het initiatief en Stormvogels kon slechts af en toe iets aan de aanval doen. Na ongeveer een kwartier in de tweede helft kreeg Oostrum een korner, deze werd kort genomen op Henri Wilmsen die een paar spelers op het verkeerde been wist te zetten en met een ouderwetse "toeper" de bal ook nog in de touwen wist te werken. De wedstrijd was hiermee beslist. Dit weerhield Oostrum er echter niet van om toch te blijven voetballen; "we hadden voor de supporters nog wat goed te maken" Volgende week moet Oostrum naar Melderslo toe om daar hopelijk de koppositie verder uit te breiden. (TOP heeft deze week verloren en moet zondag tegen Holthees voetbal len) Voor Oostrum wordt het overigens ook een moeilijke wed strijd want thuis hebben we tegen Melderslo 2 de punten moeten delen. Enige statistische gegevens. - Oostrum heeft de laatste 7 wedstrijden geen doelpunt hoeven incasseren. - De keeper, Ludo Gommansheeft nog maar 8 ballen uit het net hoeven halen. - Marco Hendriks heeft er al 7 in weten te schieten en is

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 22