OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING Dames Op dinsdag 10 april a.s. gaan wij 's middags naar winkel- ^centrum "La Plaza" te Blerick. Wij worden daar ontvangen met koffie en gebak en daarna krijgen wij een rondleiding van 2 maal 3 kwartier door dit winkelcentrum. De rest van de tijd hebt u vrij om zelf rond te kijken. Wij vertrekken om 13.30 uur vanaf de Rabo-bank te Oostrum en zijn +17.30 uur weer terug. Hebt u hier interesse in, dan kunt u zich t/m maandag 2 april opgeven bij R. Basten tel. no. 80582. Wie een auto ter beschikking heeft kan dit tevens doorge ven Op dinsdag 24 april a.s. hebben wij weer een uitstapje. Dit jaar gaan wij naar Maastricht en omstreken. Op de heenweg brengen wij een bezoek aan "'t Hoolhoes" te Maastricht. Dit is een importeur van porcelein, kristal en glas met o.a. het merk Royal Albert. Daarna blijven wij in Maastricht, waar we voor de lief hebbers en puzzeltocht hebben. Dan brengen wij op de terugtocht nog een bezoek aan kasteel Hoensbroek. Als afsluiting natuurlijk een diner. Wij vertrekken om 8.30 uur vanaf de Rabo-bank en zijn 21.45 uur weer in Oostrum terug. De kosten voor u zijn dit jaar lager en wel f. 20, de rest wordt uit de kas bijbetaald. In de week van 3 t/m 5 april komen de buurtleidsters dit geld bij u ophalen. Vindt u het leuk om mee te gaan, dan kunt u zich t/m maandag 2 april opgeven bij R. Basten. Wij hopen dat er veel dames meegaan met beide uitstapjes. Het bestuur. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- 11

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 11