TENNISVERENIGING „OOSTRUM" O Graag nodigen wij U uit deel te nemen aan ons openings- toernooi in het weekend van 07 en 08 april a.s.. Wij gaan er van uit dat ieder lid een nieuwe (hernieuwde) start wil maken aan een seizoen met hopelijk net zo veel mooi weer als vorig jaar. Enkel diegene die verhinderd zijn vragen wij zich AF te melden voor 31 maart a.s. door het onderstaande strookje in te leveren bij een van de commissieleden Naam: meldt zich AF voor het openings- toernooi op 7 en/of 8 april a .s Inleveren bij R. Creemers Gildestr. 28 of P. v.d. Ven, Ooster Thienweg 11. o- o-o- o-o-o-o- o- o-o-o-o- o- o- o- o- o-o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o—o T.W.C. (Tour Wielerclub), Zondag toen groep 1 er meteen een tempo in zetteging groep 2 rustig de 30 kilometer tegemoet. We vertrokken om 10.00 uur en kwamen door Oostrum, Over loon, Westerbeek, Stevensbeek. De zon scheen en het was mooi fietsweer. We waren met 16 man, dus er werd heel wat af gekwebbeld. Iedereen zat op het terras koffie te drinken en wij kregen niets met dat warme weer. We zijn ook veel andere groepen tegen gekomen die ook met dit mooie weer een sprintje gingen trekken. We waren om 12.00 uur weer terug. Volgende week vertrekken we weer om 10.00 uur dus als je ook zin hebt om te fietsen kom dan ook bij de tour wielerclub. (Volgende week route Oostrum, Veulen, GriendtsveenHelenaveen. De fietsgroeten van Sjoerd Vollenberg. o-o-o-o-o-o-o-o-o~ o-o-o-o-o-o-o- o-o-o-o-o~ o-o-o- o- o- o-o-o 16

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 15