STRAATVOLLEYBALFESTIVAL 2 JUNI 1990 De dag- en avondindeling ziet er als volgt uit: Dag 10.00 uur: Aanvang mix volleybaltoernooi bij de Oude Watermolen, ong. 17.00 uur: Einde toernooi. Inschrijven kunnen zich; straat-, verenigings- en vrien denteams. Het is een mix recreanten toernooi, dus niet voor NEVOBO-spelers die hoger dan 3e klasse spelen. Een team moet minimaal uit 6 personen bestaan. Mix wil zeggen dat er minimaal 2 dames in het spelende team moeten staan. De deelnemers moeten 16 jaar of ouder zijn. Het inschrijfgeld bedraagt f 25,per team. Gedurende de dag zijn er voorzieningen getroffen voor de inwendige mens. Avond 20.00 uur: Aanvang barbecue in cafe-zaal de Karklingel Invulling avond: barbecue, tombola, prijsuitreiking en het gezellig samenzijn. Voor de muzikale omlijsting van het geheel zorgt de Eikenhofkapel. Op deze avond zijn spelers en introduce1s welkom. De kosten voor de barbecue bedragen f 10,p/p. Hiervoor krijgt U dan 3 soorten vlees met toebehoren. Voor elk team zal er een aandenken zijn. Voor de eerste drie teams een beker. Tevens zal er voor nummer 1 een wisselbeker beschikbaar zijn. Zoveel te meer teams, zoveel te meer vreugd. Deelnemers aan het toernooi worden verzocht zich via onderstaande strook op te geven bij het secretariaat, H. Daniels, Geeststraat 6, 5807 AR, telefoon 10634. Om een overzicht te krijgen hoeveel personen van de barbecue gebruik willen maken gelieve dit op dezelfde strook kenbaar te maken. 23

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 23