moest er de eerste helft uit. Gijs W. kwam nog na, maar we begonnen dus en Venray was de eerste die een goal maakte dus je begrijpt wel dat het 1-0 was. Jorn R. die voor het eerst mee deed haalde meteen de eerste wedstrijd 3 man onderuit. We speelden even verder en ja hoor, weer een schot van Venray. En dus weer begrijpen jullie wel het was 2-0. En nu komt het RUST. We beginnen weer en Paul C. moest er uit want die moest met de Cl mee. En toen we even bezig waren opende niet Venray een schot, maar Oostrum en die zat ook en Sjoerd V. had hem gemaakt (2 - 1). Jammer genoeg maakte Venray ook nog een goal en was de eindstand 3-1. Toen we onder de douche waren geweest doken we nog even de kantine in, want Coen trakteerde. En toen gingen we naar huis en deze keer hoefde we niet te duwen. Groetjes Sjoerd Vollenberg Dl. P.S. Coen namens het hele team bedankt voor het drinken. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o engelsportvereniging 't Aivertje*, Oostram Maandag 19 maart a.s. om 20.00 uur in zaal van Dijk te Oostrum Algemene Ledenvergadering. Aan de orde komt de aankoop en de uitbreiding van de visvijver "Het Wanssumse Ven" in Oostrum. De concept-vergunning van de Provincie is binnen. Nu zijn wij bezig met de invulling van de werktekening. Daarbij willen wij ook graag U mening horen De leden die hun contributie 1990 nog niet voldaan heb ben, vragen wij dat zo spoedig mogelijk te voldoen. Vergunningen verkrijgbaar bij: H. Lenssen, Allegrostraat 7, Venray. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o 22 r F -

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 22