De reactie van de leden was geweldig positief, zodat er meteen besloten werd, hier zeker aan mee te doen. Vanaf toen deden wij onze naam, ook op dit punt weer alle eer aan. Er kwamen diverse ideeën op tafel, de aanmeldin gen om mee te helpen waren explosief. De Taart werd gemaakt, door heel veel enthousiaste leden met veel Vriendschap en Samenwerking. Er werd gewerkt, gelachen, herinneringen opgehaald, koffie gedronken, zelf gebakken vlaai gegeten, kortom, het was fantastisch. Voor, tijdens en na de optocht hadden we plezier, succes, maar vooral als Buurt een enorme hechte Vr iendschappelij- ke band Dan is dat voorbijmaar toch moet er nog van alles gebeuren, ook dit was geen probleem. Afgesproken werd om op Aswoensdag om 19.00 uur de zaak af te breken. De opkomst was geweldig, 17 personen sloegen de handen in elkaar en deden dat wel even. Wij als bestuur zijn hiermee blij, ja zelfs veel meer dan dat, en willen dan ook door middel van dit schrijven iedereen bedanken, die heeft bijgedragen aan dit gebeu ren We zitten op het goede spoor, en gaan hiermee natuurlijk verder, en wel op ZATERDAG 24 maart a.s. met een "AVOND- WANDELNG" voor Jong en oud We vertrekken om 18.30 uur (half zeven) bij de G.V.B. Mensen Bedankt en tot 24 maart a.s. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o KARKLINGELS EN KARKLINGELINNEKES 't Is nie bedoelt as mostert nor den et, mar gewoën umdat we nog nie iender goed beej os positieve ware dat we now pas zegge dat we der op veulerlei gebied enne sturmchtige Vastelaovend op hebbe zitte! 't Ging os dur merg en biën, en zoë huurt dat ok. Ongeluefeluk hoe plezierig ut kan zien as en gans durp an de leg is. Weej zun ollie allemol, mar zeer zeker os buurt, wille 17 DE KARKLINGELS OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 17