ontvangen nl. ruim 105.000, Niet alleen de bijdragen maar meer nog de belangstelling welke getoond wordt voor het kerkelijk gebeuren zijn voor ons HET bewijs dat wij voor een goede zaak in de weer zijn. Gelukkig leeft de kerk nog in Oostrum, want er staat in de komende tijd veel te gebeuren. In dit verslag willen wij melding maken van die zaken welke met de financiën te maken hebben: op de parochie-vergadering zullen zeker ook andere onderwerpen ter sprake komen. Onze kerk staat in de komende jaren voor grote uitgaven. Een in onze opdracht uitgevoerde inspectie van het kerk- gebouw heeft aangetoond dat wij voor heel grote onkosten komen te staan. Zo is gebleken dat op korte termijn een totale renovatie van het dak en de muren om de kerk noodzakelijk zijn om althans nog grotere schade te voor komen. Hoewel op dit moment nog niet precies bekend is wat de financiële konsekwenties zullen zijn moeten wij er echter op rekenen dat alleen de uitvoering van de eerste fase ca. 150.000,zal gaan bedragen. Het kerkbestuur en de financiële commissie hebben dan ook besloten om in ieder geval het hoog nodige onderhoud in 1990 ter hand te nemen Ook onze begraafplaats vraagt in de komende jaren veel geld. Zo zal in de komende tijd geld beschikbaar moeten zijn om de eerste gedeelten van het kerkhof te ruimen om dat dan opnieuw te kunnen gebruiken voor begravingen. Ook is besloten om een afrastering te plaatsen-om het kerk hof, waarmee naar wij hopen een door velen geuite wens in vervulling gaat. Naast deze grote zaken zullen wij ook in 1990 natuurlijk onze normale onderhoudskosten kennen, waarmee maar gezegd wil zijn dat wij als kerk Uw steun en hulp heel hard nodig hebben. Wij vertrouwen echter op eenzelfde medewerking van de gehele parochie als tot nu toe en dan zijn wij ervan overtuigd dat wij ook in de nog verre toekomst over een prachtige kerk kunnen beschikken waarop U ALLEN terecht trots mag zijn. Namens kerkbestuur en financiële commissie M. Litjens penn. 13

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 13