voornemen om kerstboomverbranding te doen organiseren door dorps- en wijkraden; sluiting van de NS-overweg aan de Mgr. Hanssenstraat tengevolge van onderhoudswerkzaamheden zowel 's nachts als overdag; gewijzigde plannen ten aanzien van industrieterrein "de Hulst" Besloten wordt de gemeente schriftelijk onze bezwaren kenbaar te maken. er is nog geen duidelijkheid omtrent een goede oplos- sing voor het herstel van de speeltoestellen nabij de Oude Watermolen. Buurtver. "De Aide Beek" stelt man kracht beschikbaar. Overleg met gemeente is nog gaande t.a.v. beschikbaar stellen van materialen. ook werkcomité zal aanwezig zijn op het feestelijk carnavalsconcert van de harmonie, waarop bekend zal worden gemaakt hoe het batig saldo van het BCL-treffen zal worden verdeeld. een voordracht tot herbenoeming van een afgevaardigde in bestuur gemeenschapshuis wordt opgesteld. overleg met zowel kerkbestuur als bedevaartcoraité doet ons besluiten dat terwille van een goede coördinatie alle werkzaamheden rond zowel sakramentsprocessie als Maria-processie buiten verantwoording van werkcomité vallen. De leden van de werkgroep, die in het verleden nauw bij dit alles betrokken waren, stellen zich ook nu*~ spontaan beschikbaar deze werkzaamheden gezamenlijk met de eerder genoemde besturen te verrichten. in het dorpenraadsoverleg kwamen aan de orde zoals: rechtspersoonlijkheid van dorps- en wijkraden, woning bouw in de kerkdorpen tot 1994 (gepland 50 premiewonin gen) de nota ouderenbeleid; besloten wordt in overleg met de gemeente tezijnertijd een snelheidsmeter in Oostrum te plaatsen. Wij verwach ten hiervan een preventieve uitwerking op de weggebrui ker

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 4