STILLE OMGANG KRING NOORD LIMBURG EN OOST BRABANT Secretaris afdOostrum F. Schelbergen Mgr. Hanssenstr. 35 tel. 04780-81967 Stille Omgang 1990. In de Nacht van 17 op 18 Maart wordt dit jaar de stille omgang te Amsterdan gehouden. Vanuit Noord-Limburg en Oost-Brabant trekken ook dit jaar weer veel vrouwen en mannen naar Amsterdam voor een nachtelijke omgang. Ook vanuit Oostrum worden weer veel vrouwen en mannen verwacht. Centraal staat de viering van de H. Eucharistie in de kerk van Amsterdam op de Krijt berg. Celebrant is daar dit jaar pater Peter Klos. De intentie verwijst naar het Willibrordusjaar en luidt: "H. Willibrord, inspireer ons, ons geloof in vrede en vrijheid te verbreiden". Van uit Oostrum vertrekt er een bus om half negen bij de Kerk. De eerste samenkomst is te Cuyk, waar om half tien een plechtig lof is. Na dit lof vertrekt men gezamenlijk met nog acht bussen naar Amsterdam waar men omstreeks middernacht aankomt. In het restaurant van de Nieuwe Kerk op de Dam wordt gepauseerd. Men kan gebruik maken van een gratis kop koffie en er zijn ook voldoende toiletten beneden in het restaurant. Na deze korte stop wordt er gezamenlijk vertrokken voor de Stille Omgang. Hier aansluitend is om twee uur de H. Eucharistie-viering in de kerk van de Krijtberg. Daarna is er een korte rustpauze met gratis koffie. Om ongeveer vier uur vertrekt de bus weer naar huis via de kortste route. Om half zeven ongeveer zijn de deelnemers vanuit Oostrum weer thuis. De deelnemerskosten bedragen F 25, inclusief twee koppen koffie. Kaartjes verkrijgbaar bij F. Schelbergen, Mgr. Hanssenstr. 35, tel. 81967, verdere informatie vindt U op de affiches achter in de kerk. Opgave tot uiterlijk 11 maart. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 14

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 14