Concentratieproblemen Projekt hoogbegaafden Effectief luisteren Dyslexie Informatica Management in de jaren ?90 De zondebok in de klas Lichaamstaal enz. o-o- o- o- o- o- o- o- o- o— o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o~ o- o- o- o- o- o VRIJWILLIGERS GEVRAAGD! VANUIT DE BASISSCHOOL De Stichting Kindervakantiewerk Venray organiseert voor de kinderen uit de groepen 3 t/m 8 van de basisscholen in de gemeente Venray een week met diverse aktiviteiten. Deze worden sinds jaar en dag gehouden in de week voor de Venrayse Kermis. De organisatie van deze week begint al eind januari en gebeurt door een groep van 20 tot 25 vrijwilligers, die daarvoor enkele avonden per maand tijd vrijmaken. Door diverse oorzaken is deze groep de laatste paar jaren kleiner geworden, terwijl aanvulling steeds moeilijker werd. Daardoor wordt er op de overblijvende groep vrij willigers een steeds groter wordend beroep gedaan om het programma toch in elkaar te zetten. Wij willen dan ook via deze oproep dringend om versterking vragen, want anders bestaat de mogelijkheid dat het kindervakantie werk binnen enkele jaren in deze vorm niet meer valt te organiseren! En dat zou jammer zijn, niet alleen voor ons, maar vooral voor de ruim 300 kinderen die nog jaar lijks aan het kindervakantiewerk meedoen. Diegenen die ons me willen helpen met het organiseren van het kindervakantiewerk (voor alle duidelijkheid: het gaat niet om het leiding geven aan een groepje kinderen tijdens de week)kunnen zich melden bij het secretari aat: tel. 04780 - 10561 (na 18.00 uur). Daar kan men ook terecht voor nadere informatie over het kindervakant Lewerk. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o 12

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 12