strijd om de 2de plaats deed Close Encounters goede zaken door concurrent de Red Arrows overtuigend met 4-0 te verslaan. De hoogste teamscore in de 2de klasse was met 2914 voor Oud Meerlo, die hiermee echter Club Up maar 2 punten behaalden. De hoogste game was met 204 voor Ton Fleurkens, terwijl de hoogste serie met 528 gescoord werd door Lam Verhoeven. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o-o- o- o- o- o- o- o- o PERSBERICHT ^EXPERIMENT GASTOUDERPROJEKT GESLAAGD! Vanaf augustus 1987 tot en met december 1989 is er door het Ministerie van W.V.C. een experimenteel gastouderpro- jekt gesubsidieerd in de regio Noordelijk Noord-Limburg. In 1990 zal deze subsidie door de gemeenten; Venray, Meerlo-WanssumHorst, Sevenum en Bergen verstrekt worden totdat de overheid gelden voor kinderopvang beschikbaar stelt Het gastouderprojekt is ondergebracht bij de Stichting Kinderopvang Duimelot te Venray. Een koördinatrice bemid delt tussen ouders die opvang zoeken voor hun kinderen en 1 gast-ouders die deze opvang in hun huis willen bieden. Ouders kiezen om verschillende redenen voor deelname aan het gastouderprojekt n.l. - zij geven de voorkeur aan individuele opvang in een gezin 'j- het gastouderprojekt biedt garantie, kwaliteit en gemak; - een gastouder kan op onregelmatige tijden opvang bie den; - het is de enige mogelijkheid voor buitenschoolse opvang in de regio; - een kinderdagverblijf is er niet of heeft geen plaats. Wanneer ouders of 1 gast1-ouders zich in willen laten schrijven bij het gastouderprojektvolgt er een gesprek bij hen thuis om een duidelijk beeld van het aanbod en de wensen m.b.t. de opvang te krijgen. Het gastouderprojekt gaat dan op zoek naar een geschikte 25

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 25