NOBEL—NIEUWS Op zondag 7 januari tijdens een indoor-wedstrijd dressuur werd Astrid Staaks - Dulana 4e en Marriette Vermeulen - Eros 7e. Een week later op 14 januari behaalde Marriette Vermeulen - Eros een 4e prijs. Weer een week later op 20 januari in de manege in Yssel- steyn liep het niet zo goed, maar ze zou revanche nemen. Dat deed Marriette voortreffelijk op 3 februari in de manege in Horst door glansrijk 1ste te worden. Astrid Staaks met Cia werd 4e en met Dalana werd ze 7e. Van harte proficiat. o-o- o- o- o- o- o- o- o- o—o—o-o- o- o- o- o- o-o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o ANDER OQSTRUMS RUTERSPORTNIEUWS Op zondag 4 februari behaalde tijdens de kampioenschappen van de N.K.B. Judith Janssen met haar 8-jarige pony Navelino de 1ste prijs dres. Ml. Getooid met beker en kampioenslint kon Judith huiswaarts keren vanuit Wanroy. Dat deze combinatie klikte bleek al tijdens de Limburgse Kampioenschappen in Beek waar zij 2e werden, maar dit succes was natuurlijk nog mooier. Judith en Navelino van harte proficiat met dit geweldige resultaat en veel succes in de toekomst. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o— o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o Alleen leden van 't Alvertje mogen vissen in de jachtha ven in Wanssum bij de ingang achter het benzinestation aan de Weichshavenstraat Leden van het Alvertje mogen ook vissen in de Industrie haven inclusief de Van Rooyhaven en het kanaal tussen de haven en de Maas. De leden die hun contributie 1990 nog niet voldaan hebben vragen wij dit te doen op bank no. 14.00.03.614 of giro no. 5134986. Dan ontvangt U alle visbescheiden netjes thuis. Vergunningen in Wanssum zijn verkrijgbaar bij Harrie Theeuwen, Houskuilstraat 38 in Wanssum, tel. 04784-1967 en bij de secretaris Hay Lenssen, Allegro- 22

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 22