Orde van Verdienste van de Karklingels Oostrum voor HENK VERMEULEN. Op voordracht van het bestuur is dit jaar de hoogste onderscheiding, de Orde van Verdienste, toegekend aan Henk Vermeulen. Geen woorden, maar daden is de omschrij ving die het beste bij Henk past Toch geven we een korte bloemlezing van zijn vele aktiviteitenvoornamelijk voortgekomen uit zijn lidmaatschap bij de dorpsraad "Werkcomité Oostrum". Henk is voorzitter van het Sinterklaascomite en het comité dat zorgt dat elk jaar de Oostrumse hoogbejaarden en zieken verrast worden met een kerstpakketje. Samen met Piet Verheijen en Nol Linders was hij een van de initiatiefnemers tot het oprichten van een Mariabeeld op het dorpsplein tussen kerk en gemeenschapshuis. Met veel energie en toewijding is Henk samen met anderen verantwoordelijk geweest voor de inrichting van het speelterrein bij de Oude Watermolen waarvan het grote speelfort nog steeds zijn trots is. Ongeveer vijftien jaar geleden was hij de mede-oprichter van Oostrum's eerste buurtvereniging: Vriendschap door Samenwerking. Daarvan is hij vervolgens 12,5 jaar voor zitter geweest. Momenteel is Henk bezig met de voorbereidingen voor het "vernieuwde" dorpsplein binnen de groen-kommissieZeker niet te vergeten het feit dat Henk de carnavalsvereniging bij het BCL-Treffen en de zittingsavonden dankzij zijn werkgever voorziet van bloemen en andere groenvoorzie ningen. Reden genoeg om hem dit jaar zelf eens in de bloemetjes te zetten. Op zondag 18 februari krijgt Henk Vermeulen de Orde van Verdienste uitgereikt door Prins Math II, aansluitend aan de receptie van deze prins welke om 14.11 uur begint in zaal "De Karklingel" te Oost rum o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 14

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 14