KARNAVALSCONCERT HARMONIE. Maandag 19 februari zal de harmonie de karnavalsvereni— ging een karnavalsconcert aanbieden. De aanvang zal om 20.00 uur zijn. Het concert wordt gehouden in het Gemeen schapshuis. Gezien de wekenlange voorbereiding van de harmonie zal het zeker de moeite waard zijn dit gebeuren te bezoeken. Een tweede punt on dit concert te bezoeken is dat het stichtingsbestuur van het B.V.L. treffen voornemens is bekend te maken hoe dit treffen financieel verlopen is en de verenigingen financieel te bedanken. Vanzelfsprekend nodigt de karnavalsvereniging iedereen die geïnteresseerd is uit om 19 februari naar het Gemeen schapshuis te komen. De harmonie vanuit deze plaats veel succes toegewenst met dit concert. Dit is en gediëlte van ozze neje carnevalskrant "de kar- klingel den ien ut kader van os 33-joar bestaon ien en super-de-luxe jeske is gestoke mit veul foto's uut ut verleje geielustrierd en geschiedschrieving van os aid prinse Enne krant, nie allien um te leze, mar ok urn nog jaore- lang te beware. Zaoterdag 17 fibbrewari zulle de leje van de Raod van Elluf vanaf 11.30 uur mit dizze krant dur ut dorp trekke en 'm huus an huus te koëp anb ieje. Vur dizze jubileumkrant zien koste noch moeite gespaard. Hoewel de kostpries veul hoger is kunde de krant ien ow bezit kriege vanaf vief guide. Tegeliekertied kunde kaartjes vur de kiender- en jeudbals koëpe. Dormit kunne ze nor eur bals en mitdoen an de jeudboerebrulleftDe kartjes vur de kiënderbals koste f. 3,00; die van de jeugdbals f. 7,50 per stuk. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 12

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 12