Maar na lang zoeken hadden we het dan gevonden, en er waren er genoeg die blij waren dat ze uit de auto waren. Jos die de kaartjes ging halen had later heel wat geld bij elkaar gesprokkeld. We kregen allemaal een gulden voor onze kleren op te bergen. Toen iedereen omgekleed was gingen we onze tafel zoeken die er dus niet was, maar later hadden we toch een plaats waar we onze spullen kwijt konden. Eerst gingen we met de hele groep zwemmen. Toen kwam Jos, Marchel en Coen er ook bijEerst gingen we die proberen te soppen maar dat lukte niet echt. We gingen met een groepje naar de wildwaterbaan en de rest ging de golven in. Ook zijn we in een lange slinger van 18 man van de 65 meter lange glijbaan af gegaan. We hadden een kaart ge kregen die zag er zo uit: o friet met mayonaise o kroket, fricandel, knakworst o frisdrank o verrassing o kado voor de jarige en dat laatste was Jorn in dit geval (uhum)Een van de leiders moest die op gaan halen en toen we buiten waren gingen we duiken, dan gooide Jos en Coen ons in de lucht en doken toen in het water. Er werd dan wel omgeroepen dat het niet mocht, maar ze gingen maar mooi door. We gingen nog even van de familie-glijbaan af en toen in de golven. Toen werd er jammer genoeg omgeroepen dat ze gingen sluiten en gingen we er dus uit. We gingen dus omkleden en nou mocht ik gezellig bij Marchel zitten, achter in de wagen waren ze wat aan het spelen. En toen Coen en Marchel wouden gaan roken trok Marchel de asbak er uit die ze er later jammer genoeg weer in hadden zitten. Toen we bij het A.M.C. kwamen kregen we wat te drinken en gingen we de kadeautjes verloten. Toen hebben we nog wat vingeroefeningen gedaan en gingen we naar huis Sjoerd Vollenberg p.s. Jan en Gerrit bedankt voor het rijden en Jos, Coen en Marchel ook bedankt voor de leuke dag. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o 17

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 17