DAG MENSEN VAN OOSTRUM Het zal u intussen wel duidelijk zijn dat de voorberei dingen voor de karnaval van 1990 in volle gang zijn. Dat geldt niet in het minst voor de jeugdkarnavalVolgende week is immers reeds het inmiddels befaamde jeugdprinsen bal. Op dat bal zal duidelijk worden wie dit jaar bij de jeugd de scepter zwaait over de karnavalsaktiviteiten Zoals elk jaar bestaat ook dit jaar de mogelijkheid om te raden wie van het onderstaande lijstje de jeugdprins wordt. Kruis de namen aan van diegenen die volgens u het eerst in aanmerking komen voor jeugdprins. Vul uw naam en adres in en komende week komt iemand van de organisatie van de jeugdkarnaval of een van de meisjes van de jeugdraad van elf bij u langs om het ingevulde briefje samen met f 1,00 per ingevulde naam op te halen. Nu hoor ik u al zeggen: "Ik ken daar niemand van; ik weet daar niks van". Nou waarschijnlijk is dat in veel geval len ook zo. Maar uw kinderen kennen ze waarschijnlijk wel. Bovendien komt de opbrengst geheel ten goede aan de jeugdkarnaval dus aan uw kinderen en buurkinderen. Alsof dat nog niet reden genoeg is, maken degenen die het goed geraden hebben ook nog kans op 1 van de 3 rijkelijk gevulde knapzakken. Zelfs als u er helemaal niets van weet is de kans vrij groot om het goed te raden. Mag ik u tot slot verzoeken om onderstaande strook nu reeds in te vullen en uit te knippen. Het maakt het een stuk eenvou diger voor degenen die de strookjes op komen halen. 14 Dank u en tot ziens!! Naam: Adres: O Keith Rongen O Robin van Mill O Quinn Poels O Adrie Arts O Tom Arts O Korneel Jeuken O Luc Kateman O Barry Comelissen O Stijn Bus O Rogier Martens

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 14