WIM VOLLEBERG Woensdagavond j.l. overleed in bet St. Elisabeth zieken huis te Venray de heer Wim Volleberg en met hem verliest Oostrum ongetwijfeld een van haar inwoners, die voor Oostrum zeer veel verdiensten heft gehad. Er was nauwelijks iets in Oostrum, of Wim was erbij betrokken. Het is dan ook moeilijk om een opsomming te geven van alles waarbij Wim Volleberg betrokken was. Op hem deed men nooit tevergeefs een beroep. Hij maakte altijd tijd om de ander van dienst te kunnen zijn. Dat blijkt voldoende uit het volgende overzicht; hij was: - mede oprichter en gedurende vele jaren bestuurslid van het Werkcomité Oostrum de huidige dorpsraad); - mede-oprichter en vele jaren bestuurslid van het Parochiehuis/Gemeenschapshuis - meer dan 25 jaar voorzitter van de LLTB afd. Oostrum - Smakt - Venray; - 29 jaar lid van het bestuur van de Rabobank Oostrum (voorheen Boerenleenbank); - meer dan 20 jaar president van de Oostrumse Harmonie en thans nog ere-lid; - mede-oprichter en bestuurslid gedurende een aantal jaren van de ruiterclub "NOBEL"; - bestuurslid en ondervoorzitter van het Waterschap Nrd.-Limburg; - aktief betrokken bij de vrijwillige ruilverkaveling; Voor zijn belangrijke verdiensten voor de gemeenschap werd hij onderscheiden met de gouden ere-medaille verbon den aan de Orde van Oranje Nassau, terwijl hij in Oostrum drager was van de Orde van Verdienste van de Carnavals vereniging. Daarnaast werd hem toegekend het zilveren bondsinsigne van de Bond van Muziekgezelschappen, de zilveren draagspeld van verdiensten van de LLTB en de zilveren draagspeld van verdienste van de Rabobank, o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- 3 t IN MEMORIAM

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 3