OOSTRUM Al - RKDEV Al: 1-4 (1-1) Na een matige wedstrijd tegen Venray gingen we met frisse moed de wei in voor de wedstrijd tegen Arcen. Een talrijk opgekomen publiek zag een matig begin alhoe- wel Oostrum het beste van het spel had. Al snel veerde de tribunes op toen Slof junior de tegen stander binnen de beruchte lijnen neerhaalde; penalty. Deze wel erg goedkoop gekregen strafschop liet RKDEV zich niet afnemen en zo was het na 22 min. 0-1. Oostrum liet het er niet bij zitten en dit resulteerde in enkele goede kansen Na een foutje in de RKDEV-verdediging was het onze gele- genheidsspits die dit genadeloos afstrafte, 1-1. Met deze stand gingen we thee drinken. Na de rust een wat betere wedstrijd, kort samengevat: Oostrum wilde wel maar had een zgn. "off-day". Toen Oostrum op het laatst "lucky links" ook nog wisselde was de kracht in het elftal weg. Hierdoor kon Arcen in de slot-minuten nog drie keer sco ren en zo werd het 1-4. Een wedstrijd dus om snel te ver geten. Volgende week rust en daarna uit naar HRC. Hopelijk kunnen we dan weer rekenen op onze 12e man. Groetjes, de A. P.S. Bram, beterschap toegewenst van de hele A suppor ters HALLO FANS Zaterdag ging de Dl weer met volle moed het veld op. We moesten tegen Kronenberg, en tot Mark B. zijn schrik merkte hij dat zijn vriendinnetje er niet bij zat. We waren aan het wachten op een lokaal en die kregen we ein delijk ook een. We gingen ons omkleden en intrainen. Toen begon de wedstrijd, Mark v. D., Maikel B.en Sjoerd V. moesten er uit. Die gingen wat met de bal over trappen bij Rob J. achter de goal dat vond die wel fijn want dan kon Mark soms het veld oprennen om Rob zijn veters te strikken. Na een paar minuten maakte Kronenberg een goal, het was 0-1. En toen kwam Jos B. (onze trainer) en die had het blijkbaar meteen naar zijn zin want hij schreeuwde zich 13

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 13