de manier door. Door een goede pass van Giel Mommen was het nu "Marco" Bonte die a la Ellerman de Venrayse keeper kansloos liet. Hierna werd het spel harder. Het was echter weer Venray dat op voorsprong kwam, 2-3. Onderge tekende werd tegen zijn mond geschopt en iets later werd de aanvoerder van Venray uit het veld gestuurd. In de laatste minuten was het weer "Marco" Bonte die uit een voorzet van Giel Mommen de gelijkmaker scoorde. De volgende week thuis tegen Arcen, dus dat moeten weer twee punten voor ons worden. Groetjes MrAko S. Geert bedankt voor het vlaggen, o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o~ o~ o-o-o-o-o-o-o-o-o-o~ o-o KORFBALVERENIGING OOSTRUM Uitslagen gespeelde wedstrijden Sen. Maaskorf - Oostrum 4 - 3 Jun. Wittenhorst 2 - Oostrum 1 - 6 Asp. A Oostrum - Oranje Wit 2 - 0 Asp. D Erica - Oostrum 0-16 Pup. Oostrum - Lottum 1 - 1 De zaalcompetitie begint op 25 november. Hoi korfbalfans, Wij, Aspiranten A, moesten afgelopen zaterdag tegen Leunen korfballen. We hadden veel goede supporters. De paarden van Pascalle, Mona en Myra stonden ook te kijken. Hpe eerste helft was een grote flop. Iedereen liet de bal uit de handen glippen, ondanks dat hadden we wel goede doelkansen. Toen werd het pauze. Iedereen viel bijna flauw van de dorst. Eindelijk kregen we drinken. Na een paar minuten gingen we weer beginnen. Het was heel koud, dus bijna iedereen snakte naar warme chocomel. De 2e helft ging heel wat beter. Pascalle viel languit over de grond met de bal in de hand. Ze speelde de bal af naar Tielke. Toen floot Mai. We vroegen waarom ze floot en ze zei dat je niet de bal mocht gooien als je op de grond zat. Daar hadden we nog nooit van gehoord. We dachten deze wedstrijd gelijk te eindigen, maar daar had Fieke 11

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 11