limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. Op woensdag 27 september gaan we een natuurwandeling maken o.l.v. de heer J. Teeuwen. Om 14.30 uur komen we bij elkaar bij het pompstation aan het einde van de Zuiderbergweg, waar we wandelen door de bossen van de ^Boshuizen. Trek vooral goede wandelschoenen aan, er is veel zand. De wandeling duurt 1 1/2 a 2 uur. Bij slecht weer wordt verschoven naar 4 oktober. Bij twijfel bellen tot 14.00 uur bij L. Linderstel. 84251. VROUW EN WERK..VROUWENWERK? Werk/arbeid is een onderwerp dat wel vaker ter sprake was bij de LVB. Toch heeft het nog nooit zo in de belangstelling gestaan dan de laatste tijd. Herintreding (vrouwen in de leeftijd van 35-50 jaar die na een aantal jaren weer buitenshuis willen gaan werken), en de economische zelfstandigheid van 18-jarigen in 1990, zijn veelgenoemde begrippen. Hierover is een studiedag op donderdag 12 oktober van 10.00 tot 16.00 uur in de Turfhoeve in Sevenum. Opgave tot 24 september bij B. Direks, Spurkterdijk 12a, tel. 81096. Kosten f. 20, o- o- o- o- o- o- o- o- o- o~ o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- VANUIT DE BASISSCHOOL - Voor het geven van handvaardigheidlessen hebben wij dringend behoefte aan leerrestanten of leren kledij die niet meer gedragen wordt. A.u.b. op school afgeven - Eind vorig schooljaar hebben kinderen van onze school brieven geschreven aan kinderen van het Indiase dorp Basen in de staat Pradesh. Dit in het kader van onze sponsoraktiviteiten tijdens de Open Dag waarmee wij een bijdrage wilden leveren aan de verdere inrichting van de school in Basen. Weliswaar hebben de kinderen uit Basen in hun eigen 3

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 3