Op 17 - 18 en 19 november wordt in Oostrum, zoals inmid dels wel bekend zal zijn, het B.C.L.-Treffen 1989 georga niseerd. B.C.L. - Bond van Carnavalsverenigingen in Limburg - is een overkoepelend orgaan van 'n 175 carna valsverenigingen voornamelijk uit Limburg. Eenmaal per jaar vindt dit Treffen om toerbeurt plaats in midden - zuid of noord-Limburg. In het kader van ons 3 x 11 jarig jubileum is de organisatie aan de "Karklingels" toegewezen. Een Stichtingsbestuur van 9 personen is al geruime tijd aktief om dit Treffen te organiseren. n Feesttent wordt geplaatst op het dorpsplein en wordt met een doorgang verbonden met het gemeenschapshuis. Voor dit Treffen wordt een aparte B.C.L.-krant uitgegeven met een oplage van plmin. 80.000 stuks. Om dit treffen te organiseren hebben wij natuurlijk de steun van een groot aantal medewerkers nodig. De Oostrum- se verenigingen zijn inmiddels benaderd voor het werven van medewerkers. Bent u geen lid van een vereniging en u wilt toch uw medewerking verlenen, geef u dan op bij het sekretariaat BLC-Treffen, Randenrade 50, tel. 84114. Het programma is inmiddels bekend en is als volgt: Vrijdag 17 nov.: B.Z.N. Nederlandse topformatie uit Volendam. In het voor- en naprogramma MASH uit Horst. Zaterdag 18 nov.: 13.30 uur Limburgse carnavalsmiddag voor de jeugd. 19.49 uur: Gala-avond met optredens van trompetist Math Haan, buuttereedner Ton Jornadansduo Angele Stella, Dansschool Lon Wetjens, Grad Petran, Trennesetters en het Duitse schlagerfenomeen Freddy Breek. Het muzikale gedeelte is in handen van het "vijfsterren"-formatie Rendez Vous Zondag 19 nov.: 10.00 uur H. Mis. 11.15 u. Fruhschoppen m.m.v. Eikenhofkapel en Ut Got uit Oostrum en de durpsmuzikante "Doebele Forto" uit Simpel- veldVanaf 12.30 uur ontvangst B.C.L. verenigingen en verenigingen uit Duitsland en Belgie. 9 DE KARKLINGELS OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 9