d insdag 9.00 u. Overl. fam. Broekmans-Bovee woe visdag 9.00 u Uit dankbaarheid. donderdag 9.00 u. Voor n zieke vrijdag 9.00 14.00 u. u. Tot zekere intentie. Voor het bruidspaar Peters-Peters. zaterdag 19.00 u. Harry Bol (namens de buurt). Piet Custers (namens de hele buurt). Misd ienaarsbeurten zaterdag 19.00 u Hanneke v.d. Ven, Marisca Litjens, Marian v.d. Wijs, Wendy Janssen. zondag 8.30 u Ludo van Mill, Emiel Truijen, Rob Kessels, Sander Schuurmans 10.00 u. Monique v.d Pas, Elles Lenssen, Sandra van Limbeek, Helga Thielen. Nieuw leven,,,en daarom volop vreugde,», en grote dank baarheid! Gelukkig ook nog goed nieuws deze week, in de vorm van 2 geboortekaartjes. Het ene kwam van Huub en Tiny Emons- de Mulder, van Asselberghsstraat 3; en het andere kwam van Math en Marian Gommans-Kesselsvan Sambastraat 10, dus niet woonachtig in Oostrum, maar wie kent hen niet: twee van de steunpilaren van het bedrijf S.R.V. van A Oostrum, altijd opgeruimd, meelevend en lief voor kinde ren Huub en Tiny deelden mee dat hun grote rijkdom is uitge groeid tot drie kinderen; Mieke en Giel hebben namelijk 29 juni er 'n broertje bij gekregen en hij heet STEEF. Math en Marian zijn overgelukkig dat zij kunnen meedelen dat hun gezin uitgebreid is met hun eerste kind, een zoon, die zal luisteren naar de naam: SJORS. Kinderen zijn heerlijk, 'n genot, 'n rijkdom. Zonder kinderen zouden we heel veel moois en vreugdevols missen, zouden onze straten stil en saai zijn. Maar ongetwijfeld begrijp je pas echt volledig wat 'n wonderlijk bezit 'n 6

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 6